Tor wyścigowy Jastrząb

czyli rozmowy o niczym

Tor wyścigowy Jastrząb

Postautor: Jaku » 22 cze 2016, 8:52

Ostatnio miałem przyjemność szkolić się na torze Autodrom Jastrząb, nie mam porównania bo to pierwszy tor na jakim jeździłem ale gdyby ktoś zastanawiał się czy warto się wybrać to z pełnym przekonaniem mówię: WARTO :D Bardzo dobrze zaprojektowany i przygotowany, świetna nawierzchnia, nie do bicia rekordów prędkości choć i proste są również ale bardziej techniczny z możliwością modyfikowania trasy, dużą ilością różnorakich zakrętów a nawet wzniesieniem.

http://www.torjastrzab.pl/
https://www.facebook.com/torjastrzab/
Awatar użytkownika
Jaku
Motocyklista

miejscowosc: K-ce
garnek: HJC IS-17

Re: Tor wyścigowy Jastrząb

Postautor: ollencjusz » 22 cze 2016, 20:51

Kumpel byl ostatnio. Co prawda autami smigali ale tez twierdzi ze super.
ollencjusz
Motocyklista

Postautor: zimon143 » 22 cze 2016, 21:30

Jaku a to było jakieś zorganizowane szkolenie czy tak byłeś pośmigać?
Jak szkolenie to napisz coś więcej, ile cie szarpnęło i jak przebiegało.
Awatar użytkownika
zimon143
Motocyklista

imię: Szymon
miejscowosc: Ruda Śląska
garnek: HJC TR-1

Postautor: Jaku » 23 cze 2016, 8:34

Zorganizowane, II etap w ramach Suzuki Shell Moto Szkoła. 250zł. Wyglądało to tak, że w ok pół godz. rzut toru, trasa i omówienie od A do Z co i jak a potem jazda, w grupie, indywidualnie za instruktorem, przed, do tego nagranie na filmik, w przerwie omówienie błędów każdego na podstawie nagrań a potem jeżdżenie według własnego uznania, prędkości i umiejętności byle bezpiecznie wyprzedzać.
Szkolenie prowadził Janusz Czaja i jego firma JCGroup na zlecenie Suzuki, konkretny człowiek, praktyk i wie o czym mówi. Pytałem o inne moto ale na tym szkoleniu wyłącznie ta marka, za to zaprasza na inne które prowadzi tam dla wszystkich moto.
Awatar użytkownika
Jaku
Motocyklista

Postautor: zimon143 » 23 cze 2016, 21:41

Właśnie już z Ptaku gadałem, że musimy się rozejrzeć i zastanowić nad jakimś ciekawym szkoleniem. Ja planuje już od 2 lat ale zawsze jakieś wydatki wyskakują. Suzuki jako jedyne organizuje szkolenia dla swoich wyznawców ;) , ale akurat uważam, że to super sprawa. Nie wiem czy trochę nie dofinansowują tych szkoleń. Jak sam się rozglądałem to rozpiętość była od 450 do 1600 zeta.
Awatar użytkownika
zimon143
Motocyklista

imię: Szymon
miejscowosc: Ruda Śląska
garnek: HJC TR-1

Postautor: Jaku » 24 cze 2016, 8:05

Również uważam, że finansują bo taki tor z całym zapleczem instruktażowym to bardzo dobra cena. Minus akurat tam to odległość, 200km w jedną stronę, ze 100 na miejscu i powrót, dość męczące, no i na trasie mandat łapnąłem choć wydawało mi się, że spokojnie jadę.. Towarzystwo mówiło o torach w Łodzi i Krakowie ale jeśli co to przyszłość a póki co, jest jak jest.
Dzięki zimon bo jeśli dobrze pamiętam to Ty kiedyś wspomniałeś o tych szkoleniach przez Suzuki, że jako jedne z nielicznych są dobre i gdzieś tam ta myśl mi utkwiła i jak w kwietniu załapałem się na I etap tak później już było łatwiej zapisać się na tor :)
Awatar użytkownika
Jaku
Motocyklista

Wróć do HydePark